BoardGameGeek Hub – podsumowanie

Ostatni dzień DSP 2016, więc winien jestem wam parę informacji. Po pierwsze chciałbym podziękować. Kilkaset osób zajrzało na mojego bloga i wyświetliło go łącznie ponad 1000 razy. Jak na pierwsze kroki w blogowaniu i pierwsze poważne programowanie to dla mnie wielki sukces. Dzięki!

Jak sobie radzi aplikacja?

Dotychczas odnotowała 23 pobrania. Słabo? Ja tak nie uważam. downloadsDla mnie ważniejsza jest inna statystyka: z tych 23 osób równo 20 osób skorzystała z aplikacji w ciągu ostatnich 7 dni co najmniej raz. Średnia zaś wynosi 3 sesje/tydzień. To oznacza dla mnie, że udało mi się stworzyć aplikację, z której użytkownicy chcą korzystać i jej potrzebują. Yay! Nawet udało mi się uzyskać 3 oceny ze średnią 4.3. Kolejny sukces 🙂

engagement
Zaangażowanie użytkowników

Co więcej, z jednym z użytkowników wymieniłem już ponad 15 maili dotyczących różnych błędów czy poprawek w aplikacji. Muszę przyznać, że niesamowitą frajdę sprawia mi takie zaangażowanie ze strony odbiorcy mojej pracy.

Repozytorium projektu na GitHubie świadczy o moich ciężkich bojach z gitem i Visual Studio. Jednak dzięki tej walce tyle się naczytałem i napociłem, że z dumą mogę ogłosić, iż nadal I cannot into git 😉

Statystyka repo na GitHubie
Statystyka repo na GitHubie

Z czego jeszcze jestem dumny?

  1. Dotrwałem do końca! MAm nawet swój ulubiony post.
  2. Przeczytałem całego konkursowego Slacka. A właściwie to śledziłem go na bieżąco i więcej wyniosłem z niego niż z „książki o programowaniu”.
  3. Gdy skontaktowałem się z paroma designerami z Behance ogromna większość z nich była zainteresowana współpracą ze mną nad BGG Hub. Miejmy nadzieję, że dane będzie nam zobaczyć efekty tego w najbliższych miesiącach.

To do zobaczenia na gali finałowej!

PS Mam ambitne plany na kolejny projekt, więc zajrzyjcie czasem.

Autor: Paweł Rzepiński

Dev-wannabe, pasjonat gier planszowych i zimowego szusowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *